Aktualności

Zapraszamy na spotkanie 21.04 -JESTEM KOBIETĄ, WIĘC IDĘ. CYTOLOGIA

Już w tą sobotę tj. (21.04)serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące profilaktyki raka szyjki macicy i badań cytologicznych, połączone z zapisami na  cytologię, które odbędzie się w budynku Collegu Medycznego przy ul. Sienkiewicza 19,(Instytut Studiów Podyplomowych Andrago Centrum) w Sali nr 4. Panie , które z różnych przyczyn nie mogą...Read More »


Resocjalizacja i socjoterapia semestr II-odwołane zajęcia z mgr Piotrem Statuch

Uprzejmie informujemy, iż przyczyn od nas niezależnych zajęcia z mgr Piotrem Statuch z przedmiotu Terapia pedagogiczna planowane w dniu 14 kwietnia(sobota) zostają odwołane. Za niedogodności przepraszamy. O nowym terminie poinformujemy w najbliższym czasie.

...Read More »

Nowy kierunek studiów podyplomowych-Kadry i płace

Od dzisiaj wzbogacamy naszą ofertę o nowy kierunek studiów Kadry i płace. Studia dedykowane są dla osób, które planują pełnić rolę profesjonalnego specjalisty do spraw kadr i płac.
Studia łączą specjalistyczną wiedzę z dziedziny prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz podstaw prawa podatkowego.Więcej informacji o programie studiów, cenie i czasie...Read More »


Nowe kierunki studiów z zakresu psychologii !

Z myślą o pasjonatach psychologii wzbogaciliśmy naszą ofertę  studiów o następujące kierunki :

-Psychologia społeczna

-Psychologia zarządzania personelem

-Psychoonkologia

-Mediacje i negocjacje

Serdecznie zapraszamy! Więcej informacji o programie i cenie studiów w zakładce Psychologia.

...Read More »

Zmiana godzin pracy dziekanatu w dniu 30.03.2018

Szanowni Państwo informujemy , iż w dniu 30.03.2018(piątek) dziekanat Instytutu Studiów Podyplomowych Andrago Centrum czynny będzie w godzinach 8-15.

...Read More »

Zapraszamy na Giełdę Szkół i Uczelni w Targach Kielce

Serdecznie zapraszamy dziś tj,21.03. na Giełdę Szkół i Uczelni organizowaną w Centrum Kongresowym w Targach Kielce . Już od godziny 9:00 będziemy do Państwa dyspozycji przy stoisku nr 31. Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z naszą ofert w której aktualnie posiadamy ponad 100 kierunków studiów podyplomowych.  Pomału...Read More »


Przygotowanie pedagogiczne semestr I-odwołane zajęcia z A. Stradomską-Matczak

Informujemy , iż zajęcia z przedmiotu Emisja głosu planowane na dzień 18.03.2018 z panią magister Alicją Stradomską-Matczak zostają odwołane. Nowy termin zajęć podany zostanie wkrótce.

...Read More »

Wychowanie fizyczne semestr II-odwołane zajęcia z mgr A. Stradomską-Matczak

Informujemy że zajęcia z Metodyki wychowania fizycznego z panią magister Alicją Stradomską-Matczak planowane w dniu 17.03.2018 zostają odwołane . W najbliższym czasie poinformujemy o nowym terminie zajęć.

...Read More »

Najlepsze życzenia dla wszystkich Pań!

...Read More »

Uroczyste przekazanie nagrody w konkursie "Bezpłatny indeks".

Niezmiernie nam miło poinformować, że do grona naszych studentów dołączyła Pani Anna Pepaś, laureatka naszego konkursu „Bezpłatny indeks”.
Nagrodę wręczył dyrektor Instytutu Studiów Podyplomowych Andrago Centrum pan Adrian Lipa.
Jeszcze raz gratulujemy Pani Ani i życzymy wielu sukcesów. Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach, które już niebawem!

...Read More »

Uroczyste przekazanie nagrody w konkursie "Bezpłatny indeks".

Niezmiernie nam miło poinformować, że do grona naszych studentów dołączyła Pani Anna Pepaś, laureatka naszego konkursu „Bezpłatny indeks”.
Nagrodę wręczył dyrektor Instytutu Studiów Podyplomowych Andrago Centrum pan Adrian Lipa.
Jeszcze raz gratulujemy Pani Ani i życzymy wielu sukcesów.
Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach, które już niebawem na naszej stronie...Read More »


WOS z integracją europejską- odwołane zajęcia w dniu 25.02.18

Informujemy, że w dniu 25.02.18 z powodu choroby pani mgr Anity Garbat zajęcia z przedmiotu Psychologia uczenia się dzieci(ćwiczenia) nie odbędą się . Przedmiot zostanie zrealizowany w innym terminie ,o którym poinforumujemy niebawem.
Zajęcia planowane w dniu 24.02.18 odbędą się bez zmian.

...Read More »

Pedagogika specjalna -odwołane zajęcia w dniu 24.02.2018

Informujemy , iż zajęcia Diagnoza i teoria zaburzeń zachowania z panią mgr Wiolettą Kabała w dniu 24.02.2018 zostają odwołane. Zajęcia zostaną zrealizowane w innym terminie, o którym poinformujemy w najbliższym czasie.

...Read More »

Edukacja i wspomaganie osób z zaburzeniami autyzmu i zespołem Aspergera semestr I-zmiany w harmonogramie

Informujemy , iż zajęcia Trening umiejętności społecznych i teorii umysłu z panią mgr Iwoną Długosz z powodu choroby prowadzącej w dniu 17.02.2018 odbędą się w innym terminie. W dniu 17.02.2018 zostanie zrealizowany natomiast przedmiot Problemy dojrzewania i dorosłości osób z ASD z mgr Wiolettą Kabała.

W dniu 18.02.2018 Zajęcia...Read More »


Doradztwo zawodowe i przedsiębiorczość semestr I- odwołane zajęcia w dniu 16.02.2018.

Informujemy , iż zajęcia Społeczne problemy zatrudnienia i rynku pracy z panią mgr Iwoną Długosz z powodu choroby prowadzącej zostają odwołane. Przedmiot zostanie zrealizowany w innym terminie, o którym poinformujemy wkrótce.

...Read More »

Edukacja Techniczna semestr 2 - Odwołany zjazd 10-11.02.

Uprzejmie informujemy, iż zaplanowane zajęcia w dniach 10-11.02.2018 -Metodyka nauczania techniki z wykorzystaniem technologii informacyjnej z panią mgr Moniką Kaczmarczyk zostają z przyczyn od nas niezależnych odwołane.

Zajęcia w dniu dzisiejszym tj. 9.02.2018 odbędą się zgodnie z harmonogramem.
O nowym terminie zajęć poinformujemy w...Read More »


Konkurs - Studiuj za darmo

W dniach 2.02.18-14.02.18 do wygrania indeks na bezpłatne studia podyplomowe na wybrany przez siebie kierunek. By wziąć w nim udział należy:

► udostępnić post z tym konkursem

► w komentarzu wskazać 3 kierunki które posiadamy w swojej ofercie

► w 2-3 zdaniach napisać dlaczego akurat ty powinieneś wygrać.

O wygranej zdecyduje najciekawsza odpowiedź, którą...Read More »